zrcátko dárkově zabalíme

Originální dárky pro každou příležitost


Rady a tipy

Rady a tipy

Sekce plná inspirace a rad, návodů, která vám udělá den příjemnější :) Poďte se naučit něco nového nebo si jen počíst. Takže pokud hledáte návod, inspiraci, modní trendy nebo si jen chcete zkrátit dlouhou chvilku jste tu správně. Chýbí vám tu nějaká modní rada nebo návod? Napište nám něco s tím vymyslíme :)
Rady a tipy co už na vás čekají:

jak uvázat šátek

Jak uvázat šátek

Jaro se blíží a to znamená, že šátková sezóna zdaleka nekončí! V několika následujících dílech Vám předvedeme, jak jde šátek uvázat.

 

Vázání šátku

II. Jak uvázat šátek

Představujeme druhý díl toho, jak můžete vyrazit se svým novým šátkem ven.

 

Jak u vázat kravatu

Jak uvázat kravatu

Zavaž partnerovi kravatu, třeba po tom, co si uděláte hezkou chvilku. Že ji nenosí? Tak v tom případě štěstí přeje připraveným :)

žebříkový steh

Žebříkový steh

Chceš si vytvořit něco sama? Začni třeba tady a vytvoř si klidně náramek podle tvých představ.

Vázání šátku

3. Díl vázání šátku

3. díl vázání šátku

Jak sladit barvy

Jak sladit barvy

Je pro vás výběr barevné kombinace záhadou? Každé oblečení, které nosíte, odráží Váš vkus a osobnost, proto je dobré sladit barvy oblečení. Barva je věcí osobní volby, ale je několik typů na to, jak barvy mezi sebou sladit a vytvořit si svůj osobní styl.


Výběr bižuterie podle typu obličeje

Výběr bižuterie podle typu obličeje

Také se Vám už někdy stalo, že jste si vybrala náušnice, které mají perfektní barvu a design, ale příliš často je nenosíte? Možná se v nich necítíte dobře proto, že se nehodí k Vašemu tvaru obličeje. Při výběru bižuterie zkuste zohlednit následující typy: